• Кошик порожній!

Сандалі 7002

Код товару: 7002

Ціна
748 ₴
У наявності
Купити в 1 клiк
Дивитися всі характеристики

Сандалі з натуральної шкіри, з перфорацією. З черезпод'ємним ременем, на пряжках. Підкладка та вкладна устілка з нетканого матеріалу, металевий підносок. Підошва з поліуретану, оліябензостійка.

Характеристики
Загальні
Вид Сандалі
Стать Унісекс
Матеріал Шкіра
Властивості Металевий підносок
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

485 ₴

У наявності
Код товару: 7050
Напівчеревики з натуральної шкіри, підвищених товщини, з настрочними союзкою, м'яким кантом, глухим клапаном, з антикорозійними петлями, на шнурках. Підкладка з нетканого матеріалу, шкіри та трикотажу, вкладна устілка з нетканого матеріалу, жорсткий задник, термопластичний підносок. Підошва з по..

525 ₴

У наявності
Код товару: 7051
Напівчеревики з натуральної шкіри, підвищених товщини, з настрочними союзкою, м'яким кантом, глухим клапаном, з антикорозійними петлями, на шнурках. Підкладка з нетканого матеріалу, шкіри та трикотажу, вкладна устілка з нетканого матеріалу, жорсткий задник, металевий підносок. Підошва з поліурет..

530 ₴

У наявності
Код товару: 7101
Черевики із завищеними берцями з натуральної шкіри і металевим підноском. З глухим клапаном з м'яким кантом, на підкладці з нетканого матеріалу, з антикорозійною фурнітурою. Підошва з оліябензостійкого поліуретану, володіє опором до кислот концентрацією до 20% з самовідчисним профілем ходової по..
Код товару: 7106
Черевики з натуральної шкіри підвищених товщин, з настрочною союзкою, м'яким кантом, глухим клапаном, з антикорозійними петлями, на шнурках. Для захисту при зварюванні у взутті використовується спеціальний щиток з щільної натуральної шкіри, який кріпиться за допомогою хольнітенов і пряжки. Підкл..