• Кошик порожній!

Сандалі 7000

Код товару: 7000

Ціна
545 ₴
У наявності
Купити в 1 клiк
Дивитися всі характеристики

Сандалі з натуральної шкіри, підвищених товщин, з настрочними союзкою, м'яким кантом, з перфорацією на союзке і берцах, з черезпод'ємним ременем, на пряжках. Підкладка зі шкіри та нетканого матеріалу, вкладна устілка з натурального матеріалу, жорсткий задник. Підошва з поліуретану, оліябензостійка, з підвищеною зносостійкістю, профіль ходової поверхні - самовідчисний. Температура експлуатації -15С до + 90С.

Характеристики
Загальні
Вид Сандалі
Стать Унісекс
Матеріал Шкіра
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

748 ₴

У наявності
Код товару: 7002
Сандалі з натуральної шкіри, з перфорацією. З черезпод'ємним ременем, на пряжках. Підкладка та вкладна устілка з нетканого матеріалу, металевий підносок. Підошва з поліуретану, оліябензостійка. ..

485 ₴

У наявності
Код товару: 7050
Напівчеревики з натуральної шкіри, підвищених товщини, з настрочними союзкою, м'яким кантом, глухим клапаном, з антикорозійними петлями, на шнурках. Підкладка з нетканого матеріалу, шкіри та трикотажу, вкладна устілка з нетканого матеріалу, жорсткий задник, термопластичний підносок. Підошва з по..

525 ₴

У наявності
Код товару: 7051
Напівчеревики з натуральної шкіри, підвищених товщини, з настрочними союзкою, м'яким кантом, глухим клапаном, з антикорозійними петлями, на шнурках. Підкладка з нетканого матеріалу, шкіри та трикотажу, вкладна устілка з нетканого матеріалу, жорсткий задник, металевий підносок. Підошва з поліурет..

530 ₴

У наявності
Код товару: 7101
Черевики із завищеними берцями з натуральної шкіри і металевим підноском. З глухим клапаном з м'яким кантом, на підкладці з нетканого матеріалу, з антикорозійною фурнітурою. Підошва з оліябензостійкого поліуретану, володіє опором до кислот концентрацією до 20% з самовідчисним профілем ходової по..