• Кошик порожній!

Розробка корпоративного стилю

Корпоративний спецодяг - це престиж підприємства, необхідна умова формування його статусу надійного партнера і відповідального роботодавця. І можите бути впевнені, що ваші працівники і клієнти гідно оцінять цей елемент сучасної корпоративної культури. Корпоративний стиль - не тільки невід'ємна частина позитивного іміджу підприємства, але і його візитна картка. Нерідко при виборі тієї чи іншої організації впізнаваний образ для клієнтів виявляється вирішальним. Сьогодні багато керівників розуміють важливість маркетингової політики і приділяють належну увагу розробці корпоративного стилю. Перевагу при цьому віддається формуванню єдиного образу компанії шляхом створення асортиментної колекції спецодягу.

 

      

                                            

Пошиття спецодягу під замовлення дозволяє керівництву підприємства вирішити одночасно кілька завдань:

 

  • Розробити єдиний фірмовий стиль;

  • Візуально підкреслити приналежність співробітників різних структурних підрозділів до однієї організації;

  • Вибрати узагальнююче колористичне рішення і фірмову символіку.

  • Відвідування підприємства і збір даних про специфіку його роботи;

  • Виготовлення ескізів спецодягу і спецвзуття із застосуванням корпоративних кольорів і символіки підприємства-замовника;

  • Створення моделей спецодягу та спецвзуття відповідно до БСБТ, урахуванням кліматичних і професійних потреб;

  • Розробка та реєстрація конструкторської документації (ТУ);

  • Виготовлення каталогу одягу.

 

Крім того, спецодяг під замовлення, виконаний руками висококласних майстрів забезпечує підприємству конкурентну перевагу. Довіряючи фахівцям ПФ «Контакт-92» розробку робочих ескізів і виробництво спецодягу під замовлення, можете бути впевнені у впізнаваністі вашого бізнесу.

Ви хочете замовити спецодяг в Одесі? Представники компанії «Контакт-92» відвідають ваше підприємство і зберуть всю необхідну інформацію про специфіку його роботи. Менеджери підготують зразки тканин, моделей робочого одягу і взуття відповідно до фірмовим кольорам і символіки замовника. Розробка корпоративного стилю і пошиття спецодягу будуть проведені з урахуванням базових стандартів безпеки праці, кліматичних умов і професійних потреб працівників. Ми беремо в роботу тільки ті тканини і фурнітуру вітчизняних і зарубіжних виробників, які відрізняються високою надійністю і хорошими захисними властивостями.

Щоб замовити спецодяг в Одесі з урахуванням фірмового стилю вашого підприємства, зв'яжіться з нашими менеджерами за телефонами, вказаними на сайті і обговоріть умови співпраці. Замовити пошиття спецодягу можна і при особистому відвідуванні компанії.

 

            

 

Візуальне визначення приналежності працівника до тієї чи іншої організації є важливим елементом системи охорони праці та промислової безпеки в компанії. Спецодяг, виконана у фірмовому стилі, служить основою для створення корпоративної культури на підприємстві, що об'єднує всіх людей, що працюють під однією торговою маркою. Корпоративний стиль - це невід'ємна частина іміджу підприємства, його культури і благополуччя. Саме корпоративний стиль робить ту чи іншу компанію впізнаваною мільйонами споживачів. Корпоративна спецодяг зараз широко застосовується в рекламних акціях: яскравий стиль завжди буде запам'ятовуватися.