• Кошик порожній!

Пошиття столової білизни

Атмосфера розкоші і затишку властива всім ресторанам і готелям. Успішні заклади, крім підбору прекрасного кухарського складу та оригінально оформленого інтер'єру, опрацьовують всі деталі, включаючи текстиль для ресторанів і готелів. Такий важливий штрих неодмінно повинен гармоніювати з особливостями обстановки або пропонованого меню.

Ми пропонуємо купити текстиль для ресторанів і готелів неперевершеної якості. Використовувані компанією тканини відповідають всім необхідним стандартам по щільності, складу, стійкості до деформації і іншим параметрам.

Наші майстри створюють вироби, які чудово вписуються в різноманітну стилістику закладів - просту або складну. У нас значні колекції махрових виробів, постільної білизни, рушників і серветок - текстиль для ресторанів і готелів під замовлення на будь-який вимогливий смак і в будь-яких кількостях.

Замовити текстиль для ресторанів і готелів в нашій компанії - це отримати вигідний розрахунок ширини тканини для виробництва столового і постільної білизни, максимально виключаючи залишки сировини.

В нас ви можете замовити спецодяг для кухарів, офіціантів та іншого обслуговуючого персоналу, а також замовити професійну столову білизну:

  • Скатертини;
  • Серветки;
  • Чохли для стільців;
  • Наперони; 
  • Фуршетні спідниці.

Зателефонуйте нам і наші менеджери нададуть всю необхідну інформацію про розміри, дизайні та кольорах виробів, розкажуть про ціни на послуги. Якщо планується проведення тематичних вечірок, для барменів та офіціантів ви можете замовити пошиття спецодягу відповідної тематики.

Виробництво спецодягу під замовлення і отшів текстильної продукції будуть цікаві підприємцям, які розвивають свій бізнес. Наприклад, власникам ресторанів, кафе або агентства з організації урочистих події.