• Кошик порожній!

Нанесення фірмової символіки

Без хорошої реклами практично неможливо побудувати прибутковий бізнес. Підвищення впізнаваності бренду - одна із самих основних завдань, яке ставить перед собою керівництво компанії, що розвивається. Саме тому грамотна розробка корпоративного стилю, проектування фірмової символіки та пошиття спецодягу для працівників є першим кроком до успіху.

Найчастіше уніформу прикрашає логотип компанії. Крім того, виробництво спецодягу під замовлення відбувається з використанням корпоративних кольорів, що значно збільшує впізнанність організації або бренду.

Сучасні технології дозволяють наносити зображення на тканину декількома способами. Кожен з них різниться якістю, ціною та технічним виконанням. У своїй роботі ми використовуємо три методу нанесення логотипів і фірмових знаків на тканину:

 

 • Вишивка
 • Шовкографія
 • Термоперенос

      

Вишивка

Широко використовується при нанесенні товарних знаків на тканину. Вона набагато довговічніше ніж шовкографія або термоперенос. Вишитий логотип зберігає свій первісний вигляд після численних прань і хімчисток. При вишивці можливе виготовлення товарного знака в будь-яких колірних поєднаннях. Логотип, нанесений вишивкою надає виробу більш солідний і ефектний вигляд. Ми пропонуємо вишивку на крої, готових виробах (тенісках поло, футболках, вітрівках, рушниках, куртках, краватках, кепках і т.д.). Пропонуються вишивки будь-якого логотипу на скатертинах, серветках, столових і кухонних приладдя, постільній білизні. Ціни на вишивку формуються від розмірів вишивки, кількості замовлених виробів, самих виробів і необхідних терміни здачі замовлення. Вартість вишивки формується від кількості стібків і часу витраченого на виробництво вироби. Що б дізнатися ціну на вишивку, відправте макет вишивки або шеврони, вкажіть розміри, тираж, то на чому потрібно зробити вишивку і кінцеві терміни здачі замовлення.

В нас ви можете замовити спецодяг в Одесі, на яку будуть нанесені корпоративні знаки вашої компанії.

 

      

                        

Шовкографія 

Даний спосіб є універсальним і підходить для оформлення будь-яких тканин. Зображення, створені за допомогою трафаретного друку, мають бездоганну якість і відмінно виглядають. Завдяки шовкографії ваш логотип може виглядати об'ємно або володіти светоотражающим або флуоресцентним ефектом. Однак це один з найскладніших видів друку, а значить - найбільш витратний.

Термоперенос

Термоперенос вважається бюджетним і швидким методом перенесення фірмової символіки на тканину. Суть робочого процесу полягає в наступному:

 • Заздалегідь готуються плівки, на які нанесено потрібний малюнок;
 • Під впливом тиску і високої температури термопрес «приварює» плівку до тканини;
 • В результаті формується чітке і зносостійке зображення;
 • Друк логотипів за допомогою термопереносу дозволить вам заощадити свої кошти.

Підсумкова вартість друку завжди залежить від декількох факторів:

 • Тираж партії;
 • Метод друку;
 • Строки виконання замовлення;
 • Складність макета.

      

Спецодяг на замовлення, виготовлена нашими фахівцями, допоможе вам створити привабливий і впізнаваний імідж, якому будуть довіряти клієнти та партнери!