• Кошик порожній!

ПФ "Контакт-92"

Купити спецодяг від компанії Контакт-92

Корпоративна мода дозволяє об'єднати співробітників єдиним стилем і забезпечити комфорт на весь день. Уніформа є обов'язковою для медицини, визначених сфер послуг і галузей промисловості. Такий одяг повиннен відрізнятися високою якістю і привабливим зовнішнім виглядом. Саме таку уніформу ви можете купити за прийнятною вартістю у нас.

Різноманітність моделей та напрямків

Девіз компанії Контакт-92 - професіонали професіоналам. Це означає, що тут можна купити спецодяг, розроблений фахівцями в швейної справі, які працюють в цьому напрямку з 1992 року. Розробка моделей проводиться з урахуванням особливостей професії, для якої призначена уніформа. Важливо, щоб співробітники відчували себе комфортно протягом робочого дня і завжди залишалися в безпеці.

Тем, кто решит купить спецодежду для сотрудников компании, удастся решить сразу несколько задач.

  1. Єдиний корпоративний стиль дозволяє підкреслити статус організації. Якщо співробітники одягнені в однаковий одяг високої якості, це дозволяє підвищити довіру і впізнаваність бренду.
  2. Захисний одяг забезпечує високий рівень безпеки. Обов'язково потрібно купити спецодяг на виробництві з екстремальними умовами праці (надто високими або низькими температурами, хімічними речовинами і т. д.)
  3. Спецодяг співробітників - критерій серйозного ставлення до відвідувачів організації.
  4. Фірмовий одяг допомагає полегшити клієнту пошук потрібного співробітника. Власник організації може купити спецодяг, що відрізняється за кольором, для різних підрозділів компанії. Завдяки цьому відвідувачі швидко зможуть знайти фахівця, який їм потрібен.
Купити спецодяг для працівників від Контакт-92 - це означає вивести організацію на абсолютно новий рівень. Корпоративний стиль дозволить привернути увагу до організаціїї та сприятиме її фінансового розвитку.

Відмінності уніформи для різних напрямків діяльності

Одяг для медичного персоналу, фахівців сфери громадського харчування, співробітників підприємств, пропонована нашою компанією, виробляється з професійних матеріалів різного складу, з різноманітним просоченням і відрізняється наступними характеристиками:
  • зносостійкість;
  • простота в догляді (не вимагає використання спеціальних засобів для чищення);
  • ергономічність (співробітник відчуватиме себе комфортно протягом робочої зміни);
  • екологічність.
Кожен власник організації може купити спецодяг для персоналу, підібравши моделі з урахуванням розмірних характеристик співробітників. Представлені варіанти в широкому колірному діапазоні. Додатково можна брендировать уніформу, замовивши фірмову нашивку або емблему, щоб підкреслити корпоративний дух організації.