Корпоративна мода давно зазнала кардинальних змін, відмовившись  від сумної і одноманітної уніформи. Згідно   новим віянням одяг для співробітників повинний  відрізнятися  елегантністю і  оригінальним кольором, адже  це важлива  складова іміджу будь-якої компанії.  Вдале поєднаня кольорів і дизайнерського  рішення при пошитті спецодягу неодмінно  приверне увагу і партнерів по бізнесу, і клієнтів компанії.

Спецодяг під замовлення 


Пошив спецодяга під замовлення – це гарантоване вкладення в успіх підприємства:


Дрес-код офісних співробітників підкреслює статус фірми.

Захисний одяг на виробництві показує турботу про робочі кадри.

Уніформа персонала є критерієм серьйозного ставлення до відвідувачів.


Але для того, щоб робочий одяг відповідав всім нормам і стандартам, його розробкою та пошиттям повинні займатися професіонали. Фахівці ПФ «Контакт-92» здійснюють виробництво спецодягу під замовлення, розробляючи індивідуальні ескізи з урахуванням сфери діяльності замовника, особливостей розмірного ряду його співробітників, що діючих вимог до гігієни та якості. Спецодяг, зшитий за нашим лекалами, має модний силует і чудово лягає по фігурі. Використання якісних тканин і перевіреної фурнітури робить його надзвичайно комфортним та зручним.


Звернувшись у компанію «Контакт-92», Ви можете заказати спецодяг в Одесі за ідивідуальними лекалами або придбати готову уніформу оптом за прийнятними цінами. 


Наш девіз: Професіонали - професіоналам!


Вимог до корпоративного одяга чимало, але ми точно знаємо, яким він має бути:


Якісним, зручним, та відповідним при цьому модним тенденціям.

Сприяющим підвищенню продуктивності праці.

Запам'ятовуватися, адже на нього покладаються функції  візитної картки організації. 


Дослідження, які постійно проводяться компанією, дозволяють знаходити правильні рішення поставлених перед нами завдань. Ми пропонуємо своїм клієнтам купити спецодяг в Україні оптом і переконатися в тому, що вітчизняний виробник може випускати одяг європейської якості, і при цьому ціна на нього залишається доступною. Скористайтесь нашою унікальною пропозицією!Пошив спецодяга в ПФ «Контакт-92»


Виробництво спецодягу під замовлення вимагає використання широкої коліорової гами тканин, яка може візуально підкреслити принадлежність працівників різних структур до однієї організації. При цьому наші клієнти не обмежені у виборі тканин. У нас можливе виробництво спецодягу для будь-якого професійного спрямування. Професійно підібрані технології і тканини забезпечують готову продукцію максимальним захистом і безпекої.

Одним з головних аргументів, щоб купити спецодяг в Одесі у компанії «Контакт-92» є надійність і якість наших виробів.

Робоче середовище та фізичні навантаження, безумовно, впливають на зовнішній вигляд уніформи. Що означає замовити спецодяг в Україні, Вам стане зрозуміло після перевірки її експлуатаційних якостей, так би мовити на ділі. Ми гарантуємо високу якість тканин, міцність нитки і фурнітури. З нашого боку пропонується все необхідне для підвищення терміну служби виробів. Все відповідно до євро стандартів.

Як вважають наші постійні замовники - спецодяг під замовлення від компанії «Контакт-92» сприяє відмінному самопочуттю і підвищенню працездатності співробітників! В цілому ж, скільки замовників, стільки і вимог. Ваше завдання замовити спецодяг в Одесі, наша - виконати ваші побажання з урахуванням загального стилю замовника.


ПФ «Контакт-92» – надійний виробник спецодягу! 


Дата народження нашої компанії 1992 рік. Майже чверть століття розробка і виробництво спецодягу під замовлення є головним курсом ПФ «Контакт-92». Наші клієнти - наші партнери. Тісна співпраця з замовником дозволяє створювати неповторний стиль робочого одягу. Такий підхід дозволив нам вийти на лідируючі позиції в сегменті спецодягу класу «Ексклюзив».


Безпечний одяг


Одяг, що забезпечує безпечну роботу, скорочує число травм на виробництві, покращує самопочуття. Знання і досвід наших фахівців дозволяють врахувати кожну дрібницю. Хоча спецодяг під замовлення позбавлен ​​дрібниць - в ньому важлива кожна деталь. Комфортний робочий костюм - запорука безпеки робочого і високої продуктивності.


Одяг з високим рівнем практичності і якості


Основна мета компанії «Контакт-92» - надати клієнтам можливість замовити спецодяг в Україні неперевершеної якості з відмінними критеріями практичності. Тому в числі наших постачальників тільки перевірені партнери. Ми гарантуємо бездоганність всіх використовуваних матеріалів. Для розкрою і пошиття одягу нами використовується високотехнологічне обладнання.

Ми маємо у своєму розпорядженні велики ресурси для виконання Ваших побажань. Можливе пошиття спецодягу по персональним лекалам і з нанесенням логотипу. Варіанти придбання різні: в оптових кількостях або в роздріб. Ось чому купити спецодяг в Україні з повним спектром послуг легко і зручно. «Контакт-92» гарантує оперативне виконання замовлення кожного клієнта.


Прагнення до досконалості


Завдяки багаторічному процесу вдосконалення виробничих процесів, ми вийшли на рівень довгострокового співробітництва з значною кількістю підприємств. Багато хто бажає замовити спецодяг в Одесі чудової якості.

У числі наших клієнтів представники будівельного бізнесу і машинобудівної індустрії, авіакомпаній, транспортних підприємств, ресторанів та готелів.


Наші кліенти


Професіонали будь якої сфери діяльності гідні якісної уніформи. Вектор «Контакт-92» спрямований на виробництво спецодягу під замовлення для різних галузей. Наші вироби важко назвати звичайним словом «роба». Це неповторні дизайнерські рішення із застосуванням новітніх методик. Клієнти також можуть замовити спецодяг в Україні, висуваючи свої специфічні вимоги.


Вам необхідний утеплений або демісезонний варіант? Є потреба у вологостійких виробах? Бажаєте купити спецодяг в Одесі з сигнальними елементами, захисні костюми для нетривалого використання або засоби, що забезпечують індивідуальний захист?


Ласкаво просимо до «Контакт-92»! Хто хоч раз замовив пошиття спецодягу у нас, залишається в числі постійних клієнтів на довгі роки!